Home ShowBiz Festojnë 17-v...

Festojnë 17-vjetorin e martesës, Eni Jani ndan fotot e veçanta me Genc Fugën dhe vajzat

0
0

Eni Jani dhe Genc Fuga festojnë sot 17-vjetorin e martesës. Ka qenë aktorja ajo e cila ka bërë një postim të ëmbël në mediat sociale në këtë ditë të veçantë.

Eni ka ndarë një foto të tyre krah vajzave dhe disa foto nga dasma. “Para 17 vjetësh festuam dhe sot me zemrën plot dhe bekime rrethuar”- shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Enerjeta Jani Fuga (@eni_jani_fuga)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit