Home Kronike FNSH aksion b...

FNSH aksion blic në Vlorë, përplasen me qytetarët brenda lokalit

30
0

Efektivë të FNSH-së kanë zbarkuar në një bar në rrugën Transballkanike në Vlorë mbrëmjen e sotme. Mësohet se ata kanë pasur njoftim se tek një lokal ka qenë një person në kërkim dhe persona që mbanin armë. Efektivët janë futur në lokale dhe kanë zhvilluar kontrolle kur përreth ka pasur shumë njerëz të pranishëm.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit