Home Bota FOTO/ 70 vite...

FOTO/ 70 vite në fron, Mbretëresha adhuruese e buzëkuqit ngjyrë rozë

105
0

Mbretëresha Elizabeth II u shua mbrëmjen e së enjtes në paqe, pas 70 vite në fron dhe në moshën 96-vjeçare. E njohur për stilin e veçantë të të veshurit, në morinë e “fiksimeve” të saj, njëri mbizotëron. Buzët e lyera. Edhe ditën e martë, në daljen e fundit publike ku bekoi Liz Truss si kryeministren e re të Britanisë, Mbretëresha u pa me buzët e lyera. Ngjyra rozë, duket se ka qenë e preferuara e saja.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit