Home ShowBiz FOTO/ Arbana ...

FOTO/ Arbana ndan momente të veçanta me vajzën: Më në fund pak paqe

153
0

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë. Moderatorja dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një vajzë që e quajtën Zoi. Së fundmi, Arbana ka publikuar dhe videon e parë me të bijën. Ajo shfaqet teksa mban Zoin në krah dhe shkruan ”Më në fund pak paqe”. Mesa duket e vogla ka problemet si gjithë bebat dhe në orët e para të mëngjesit e ka zënë gjumi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit