Home ShowBiz FOTO/ Arbana ...

FOTO/ Arbana Osmani pranon hapur ndërhyrjet estetike: Kisha frikë, por më pëlqeu rezultati

517
0

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani ka folur hapur për ndërhyrjet estetike që ka bërë në fytyrë, që siç duket qartësisht janë të pakta. Ajo ka postuar në Instagram disa foto dhe ka treguar se për herë të parë ka bërë botox në fytyrë dy vite me parë, pak para fillimit të “Big Brother VIP”. “Botox-in e kam bërë për herë të parë para dy vitesh, përpara fillimit të Big Brother, vetëm tek zona e ballit. Kisha tmerr, frikë normal, por që më pëlqeu rezultati dhe e ripërsërita pas 6 muajsh”,-tregoi ajo.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit