Home Aktualitet FOTO/ Berisha...

FOTO/ Berisha s’ndalet në sfidën ndaj drejtësisë, pret në shtëpi aktorin Çun Lajçi

509
0

5 muaj në ”arrest shtëpie” është Sali Berisha dhe masa e sigurisë i ndalon komunikimin me persona të tjerë, përveç atyre me të cilën jeton, por ish-kryeministri nuk ka nguruar që ta thyejë këtë rregull. Në shtëpinë e tij, ai ka pritur edhe vizitorë. Pas ish-eurodeputetit, Elmar Brok, shtëpinë e Sali Berishës e ka vizituar aktori i njohur shqiptar Çun Lajçi. Ky i fundit shfaqet i veshur me veshje tradicionale, teksa shfaqen duke ngritur dolli.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit