Home ShowBiz FOTO/ Çifti i...

FOTO/ Çifti i ”BBVK2” Lumi dhe Kaderi nisin pushimet, fituesi shfaqet me stil të veçantë

128
0

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj, çift i krijuar gjatë aventurës në ”Big Brother Vip Kosova 2”, kanë nisur pushimet e para. Lumi, fituesi i këtij BBVK2, përherë shfaqet me një stil të veçantë, ndërsa Kaderi e veshur me bikini të bardha dhe një fund të gjatë plazhi, tregoi figurën e saj tërheqëse. Po ashtu duket e mrekullueshme me një grim shumë të thjeshtë, teksa pozon për fotografitë e postuara në llogarinë e saj në Instagram.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit