Home Aktualitet FOTO e person...

FOTO e personit që lëvizi me armë 24 orë

0
0

Policia ka vënë në pranga autorin që plagosi me armë një efektiv në detyrë. 42-vjeçari Klered Bozhanaj u lokalizua dhe u gjet edhe arma me të cilën ai qëlloi në drejtim të Edlir Alleshit.

42-vjeçari ndiqej nga dy efektivë të patrullës Shqiponja. Ata kishin marrë informacione se në afërsi të bllokut të pallateve në një lulishte shpërndahej lëndë narkotike.

Efektivët që lëviznin me motor, pasi kanë parë Bozhanajn i kanë bërë shenjë të ndalojë, por ai nuk i është përgjigjur. Ai larguar me vrap deri në afërsi të hyrjes së pallatit aty ku 41-vjeçari qëlloi me armë dhe plagosi Alleshin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit