Home ShowBiz FOTO/ Ema And...

FOTO/ Ema Andrea ”thumbon” Ilnisën për se*sin me Meritonin në Big, kundërpërgjigjet vëllai i saj

1965
0

Aktorja e mirënjohur Ema Andrea ka postuar një Instastory në llogarinë e saj ku shkruan se marrëdhëniet seksuale dënohet me gjobë ose burg. Mesa duket ky është një thumb për Ilnisën, ish-banoren e ”Big Brother Albania Vip 3”, e cila kur u pyet në Fan Club nëse kishte kryer marrëdhënie me Meritonin as e mohoi as e pohoi. Vëllai i Ilnisës i cili që në fillim ka dalë dhe ka folur për motrën në Big, shkruan “Meqë aktorëve po i duket vetja juristë ta lexojnë mirë kodin penal”.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit