Home Aktualitet FOTO/ Futboll...

FOTO/ Futbollisti 26-vjeçar, pjesë e grupit që dhu*uan avokatin

2016
0

Një nga katër autorët të cilët kanë dhunuar avokatin Sokol Mëngjesi, është identifikuar si Romario Tabaku, aktualisht i shpallur në kërkim. Mësohet se Tabaku është futbollist dhe deri një vit më parë ka luajtur me Tërbunin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit