Home Aktualitet FOTO/ Gropa k...

FOTO/ Gropa ku ”u varros” 50-vjeçari pasi u v*a nga fëmijët

740
0

Kjo është gropa që u varros brenda kasolles së lopës, Pëllumb Meta. Kryefamiljari 50-vjeçar u vra nga djali Hysen Meta 24-vjeç, Amarildo Meta 22-vjeç dhe Hygerta Meta 19-vjeçe. Ata kishin varrosur trupin e tij, pasi 24-vjeçari e kishte vrarë brenda në banesë, më 10 shkurt. Policia e Durrësit e zbuloi trupin e të ndjerit një natë më parë, ndërkohë që në pranga kanë rënë të 3 fëmijët e tij.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit