Home POLITIKE FOTO/ Heroi A...

FOTO/ Heroi Afrim Bunjaku nderohet edhe në Tiranë, qytetarët ndizen qirinj

6
0

Mbrëmjen e sotme, te sheshi ”Nënë Tereza” në Tiranë u mbajtën homazhe në nder të efektivit të vrarë në veri të Kosovës, Afrim Bunjaku. Në fotot shihen qytetarë të mbuluar me flamujt e Shqipërisë, Kosovës dhe UÇK-së, ndërsa në tokë janë ndezur qirinj në kujtim të tij.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit