Home ShowBiz FOTO/ Kiara T...

FOTO/ Kiara Tito befason me veprimin e fundit, heq nga Instagrami Luiz Ejllin

383
0

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Kiara Tito ka marrë vëmendje me një veprim të fundit në Instagram. Ajo shihet ta ketë hequr nga lista e ndjekësve partnerin e saj, Luiz Ejllin. Veç kësaj, bukuroshja ka fshirë edhe disa fotografi të tyre të përbashkëta. Nuk dihet arsyeja pse Kiara e ka bërë këtë veprim, apo vetëm që kjo të komentohet. Kiara dhe Luizi u njohën në edicionin e dytë të Big Brother VIP, ku artisti shkodran u shpall edhe fitues. Dyshja kurorëzuan dashurinë me martesë në natën finale të këtij reality shou, më 7 maj 2023.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit