Home ShowBiz FOTO/ Mundësi...

FOTO/ Mundësi legjendar ndryshon gjininë dhe bëhet grua: Luftova sesi do të dilja para botës

0
0

Mundësi legjendar i sportit të WWE, Gabbi Tuft ka ndërruar gjininë e tij duke u kthyer krejtësisht në femër.

“Mundësi 127 kilogramësh dhe bodybuilderi që të tjerët shikonin në ekran apo live në sallat e tejmbushura të këtij sporti aq shumë të dashur, kur shihej para pasqyrës ishte një tjetër person”.

Tuft debutoi me emrin Tyler Reks në vitin 2009 në këtë sport, me një trup muskuloz e të lakmuar nga të gjithë sportdashësit, por papritur ai ndryshoi gjininë e tij dhe u shndërrua në një femër.

Ai thotë se kjo luftë e vazhdueshme e ka bërë atë që të jetë edhe si një shtysë për të gjithë ata si ai, që ndihen ndryshe brenda nga çfarë janë në pamjen e jashtme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit