Home ShowBiz FOTO/ Në vend...

FOTO/ Në vendin magjik me borë, Kiara dhe Luizi postojnë ”kartolinën” e bukur

1372
0

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli çifti më i komentuar në showbizz, po shijojnë disa ditë pushimi në Zvicër. Si destinacion kanë zgjedhur alpet zvicerane, një pjesë tashmë e frekentuar jashtëzakonisht nga VIP-at. Dyshja të cilët janë në pritje të një fëmije, po kalojnë një kohë të mrekullueshme bashkë. “Një ditë shumë e bukur”, ka shkruar moderatorja e Fan Club në kuadër të “Dancing With the Stars”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit