Home KRYESORE Foto nga prit...

Foto nga pritja në Paris e kryeministrit Rama

298
0

Kryeministri poston nga Parisi foto nga vizita zyrtare në Francë: “FotoALBUMI i vizitës së nivelit më të lartë shtetëror në historinë e marrëdhënieve diplomatike mes Shqipërisë dhe Francës”. Pritja e tij ishte e veçantë nga Presidenti francez, Macron.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit