Home Aktualitet FOTO/ Parkime...

FOTO/ Parkimet e gabuara, lum gjobash për zyrtarët e Ministrisë së Brendshme

33
0

Me qindra automjete gjobiten çdo ditë në Tiranë për parkim të gabuar. Këtë të premte, gjoba kanë marrë edhe disa zyrtarë të Ministrisë së Brendshme. Ata kishin lënë makinat në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” dhe në akse të tjera ku ndalohet qëndrimi dhe kanë marrë gjoba.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit