Home ShowBiz FOTO/ Pas Pos...

FOTO/ Pas Post Big Brother, fituesja Egla Ceno përfundon në spital. Mësohet çfarë ka ndodhur

5771
0

Të hënën mbrëma u mbajt post ”Big Brother Albania Vip 3”, dhe që në nisje, moderatori Ledion Liço tha se Egla Ceno ka pësuar një incident, pasi është rrëzuar. “Tani për tani po rezistoj Ledion. Sapo të mbaroj postin do të shkoj të bëj një kontroll, por jam ok”, rrëfeu Egla. Aktorja ka rënë nga shkallët para se të niste transmetimin i emisionit. Pas mbarimit të ”Post Big Brother” Egla është dërguar në spital dhe pasi iu nënshtrua disa kontrolleve, dhe mësohe se është në një gjendje të mirë shëndetësore.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit