Home ShowBiz FOTO/ ”...

FOTO/ ”Poga Barber House”, berberi shqiptar Nahit Morina ndërton stilin amerikan në Zvicër

204
0

”Poga Barber House-Nahit Morina”, është salloni për meshkujt më unik në Zvicër, dhe është krijuar nga Nahit Morina, një shqiptar nga Kosova. Barber shop me stil amerikan, që është një vepër arti dhe jo vepër një vend ku meshkujt qethen, ndodhet në Renens të Zvicrës dhe brenda në biznes ti gjen motorra, shumë rafte me pije alkoolike nga më të ndryshmet. Së fundmi ky barber shop ka marrë vëmendjen edhe të shypit të vendit, ku e kanë reklamuar biznesin e shqiptarit Nahit Morina.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit