Home ShowBiz FOTO/ Princes...

FOTO/ Princesha modeste në tapetin e kuq, Kate me fustan të “vjetër” dhe vathë 28 dollarë

126
0

Princesha e Uellsit, Kate Middleton ka treguar se një fustan,ajo e vesh në disa evente. Por ndodh edhe që e vesh po në një event në vite të ndryshme. Kështu ndodhi mbrëmjen e së dielës në ceremoninë e ndarjes së çmimeve BAFTA. Ajo kombinoi një fustan të ”vjetër” nga ”Alexander McQueen” me një palë vathë prej 28 dollarësh nga marka Zara.

Fustanine bardhë, Kate e kishte veshur më parë në çmimet e vitit 2019, por këtë herë e transformoi pamjen me një dizajn të ndryshuar të shpatullave dhe një palë doreza të zeza.

Fustani i saj i gjatë ishte ndryshuar që nga hera e fundit që u pa e veshur me të. Detajet me lule të shpatullave në 2019-ën u zëvendësuan me një veshje elegante të pëlhurës së bardhë. Ajo e kompletoi veshjen me doreza të zeza dhe një palë vathë Zara, të cilët aktualisht shiten për 27,90 dollarë.

Veshja në 2019

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit