Home Magazine FOTO/ Rama pr...

FOTO/ Rama pret komisionerin Varhelyi, momenti kur i kërkon të heqë maskën

8
0

Kryeministri Edi Rama është takuar me komisionerin e BE për zgjerimin Oliver Varhelyi duke i dhënë atij dorën në shkallët e pallatit të Brigadave.

Teksa është afruar pranë tij, Rama i ka kërkuar të heqë maskën.

Varhelyi ka shkëmbyer një batutë me kreun e qeverisë dhe është futur në godinën ku po mbahet samiti i Ballkanit Perëndimor pa maskë.

/abcnews.al

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit