Home Aktualitet Foto të reja ...

Foto të reja nga Shkupi/ Rama dhe Vuçiç marrin dhurata dhe konsumojnë misër në rrugë

31
0

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe kryetari i Shkupit, Petre Shilegov kanë shoqëruar në qytet dy mysafirët e Forumit Ekonomik për Bashkëpunim Rajonal, kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin serb, Aleksandër Vuçiç. Liderët janë parë edhe teksa kanë bërë shëtitje nëpër rrugët e Shkupit, madje edhe duke ngrënë misra së bashku. Ata shihen edhe teksa bëjnë gëzuar së bashku. Vuçiç dhe Rama kanë marrë disa dhurata simbolike nga vizita në Shkup.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit