Home ShowBiz FOTO/ U rrëzu...

FOTO/ U rrëzua në Post Big Brother, reagon Egla Ceno: Na mori të keqen dhe syri i keq

244
0

Fituesja e ”Big Brother Albania VIP 3” Egla Ceno gjatë fillimit të ”Post BB” mbrëmjen e kaluar, i ndodhi diçka jo e mirë. Egla ka ndarë një foto në InstaStory ku sqaron se është rrëzuar dhe se po rikuperohet nga lëndimi që mori. “Duke rikuperuar fund shpinën nga rënia në studion e ‘BBV3’.Na mori të keqen edhe syri keq”, shkruan ajo. Ky koment lehtëson shqetësimin e fansave dhe tregon se Egla është duke ruajtur një shpirt të lartë pas incidentit të pakëndshëm.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit