Home KRYESORE Fotografi nga...

Fotografi nga betimi i kryeministrit dhe Qeverisë te Presidenti Meta

452
0

Sot kryeministri Rama dhe ministrat e tij u betuan te Presidenti Republikës, Ilir Meta.

Ceremonia zgjati pak minuta dhe pa asnjë buzëqeshje.

Me pas kryeministri zhvilloi mbledhjen e parë të qeverisë së re.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit