Home Aktualitet Fotolajm/ Arg...

Fotolajm/ Argita Malltezi bëhet me asistente, i mban çantën dhe i hap derën e makinës

682
0

Argita Malltezi, edhe pse nuk ka ndonjë post, mban asistente për t’i mbajtur çantën dhe për t’i hapur derën e makinës. Kjo gjë u fiksua nga fotografët këtë të premte, ndërsa ajo doli në një konferencë shtypi për të mbrojtur babin dhe burrin. Me sa duket po bëhet gati për të marrë drejtimin e partisë, ose më saktë po sillet si kryetarja reale e partisë së babit, duke qenë se ky i fundit është i izoluar në shtëpi. Kjo foto ndërkohë, tregon edhe si do jetë e ardhmja e kësaj partie. Të gjithë do jenë në dispozicion të Argitës! /Tema/

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit