Home Aktualitet Fotolajm/ Pro...

Fotolajm/ Protesta para Kuvendit, deputetët Tabaku dhe Çollaku ”braktisin” Berishës

725
0

Sot PD-ja e Sali Berishës do të mbajë një protestë para Kuvendit të Shqipërisë pas protestës së madhe të shtunën, por që grupi parlamentar i PD-së nuk është i plotë sot. Deputeti Kreshnik Çollaku ka publikuar një foto krah Jorida Tabakut në parlamentin e Kosovës, teksa po mbahet seanca për dialogun Kosovë-Serbi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit