Home Aktualitet FOTOLAJM/Si u...

FOTOLAJM/Si u veshën deputetët e ministrat për seancën e sotme

304
0

Deputetët u mblodhën sërish këtë të enjte në Parlamentin shqiptar, pasi u zhvillua seanca e radhës plenare. Ajo që bie më shumë sy, nga deputetët e të gjitha kampeve politike, është look-u dhe veshja e tyre.

Deputetët burra, shihen grupe-grupe, e të veshur seriozë teksa ndodhen në oborret e Kuvendit, ndërsa deputetet femra, shpalosin të gjithë sharmin e tyre. Ndër ta, më në sy ranë deputetja, Grida Duma.

E veshur me kostum blu dhe me syze, deputetja e Qarkut të Tiranës dukej thjeshtë e mrekullueshme. Nga krahu tjetër, ish-ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, tërhoqi vëmendjen me veshjen dhe dukjen e saj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit