Home Aktualitet Furgoni me pa...

Furgoni me pasagjerë del nga rruga në aksin Lezhë-Laç, humb jetën shoferi

22
0

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Mësohet se një furgon ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit.

Ndërkohë, pasagjerët që ndodheshin në furgon ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit