Home Aktualitet Gazetari Hita...

Gazetari Hitaj: Në Kuvend do shohim dhunë dhe sherre

88
0

Gazetari Arbër Hitaj, ka një parashikim të fortë. Ai tha në një intervistë për ”Euronews Albania” se me rikthimin e Sali Berishë në krye të opozitës, Parlamenti pritet të kthehet në arenë sherresh dhe përplasjesh. Hitaj u shpreh se kur PS-ja ka qenë në opozitë, Rama nuk ishte në Kuvend, ndërsa me largimin e Bashës dhe rikthimin e Sali Berishës kemi të bëjmë me një opozitë agresive.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit