Home Kronike Gjendet i paj...

Gjendet i pajetë në banesën e tij, 43-vjeçari në Elbasan

49
0

Një 43-vjeçar është gjetur i pajetë në në banesën e tij në lagjen “Beqir Dardha” të Elbasanit.

Shtetasit me iniciale S. H., nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja është natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit