Home Aktualitet Gjendet i vde...

Gjendet i vdekur 29-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

65
0

Një 29 vjeçar në Shkodër është gjetur i pajetë në një banesë banesë dykatëshe të pabanuar  në lagjen “Ahmet Haxhija”.

Policia bën me dije se është gjetur pa shenja jete, Arlind Dyli, dhe sipas policisë ky i fundit dyshohet se ka humbur jetën disa ditë më parë si pasojë  e perdorimit të tepërt të lëndëve narkotike.

“Më datë 13.06.2021,  rreth orës 20:20, në një banesë dykatëshe të pabanuar  në lagjen “Ahmet Haxhija”, Shkodër, është gjetur pa shenja jete  shtetasi A. D. 29 vjeç.”- njofton policia

Vijon puna për sqarimin e  plotë të rrethanave të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit