Home Aktualitet Gjoke Uldedaj...

Gjoke Uldedaj falënderon kryeministrin

44
0

Gjokë Uldedaj ka falënderuar kryeministrin Edi Rama për promovimin e sportistëve elitarë.

Faleminderit zoti Kryeministër, për mbështetjen dhe promovimin e sportisteve elitarë që na bëjnë krenarë në Europë dhe nivel Botëror.
Duelet e vështira i bëjnë fitoret edhe më të bukura“, shkruan Uldedaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit