Home Aktualitet Gjykata e Lar...

Gjykata e Lartë i refuzon Berishës rekursin! Nuk ka leje për të shkuar në Kuvend, dhe mbetet në izolim

343
0

Gjykata e Lartë refuzon rekursin e Sali Berishës kundër vendimit të Apelit të GJKKO-së që nuk e lejonte të shkonte në Kuvend ”Mospranimin e rekursit të paraqitur nga Sali Berisha, kundër vendimit me nr. 57(87-2024-84), datë 25.03.2024, të Gjykatës së Posaçme të Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar”, thuhet në vendim.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit