Home Aktualitet Gjykata e Lar...

Gjykata e Lartë rrëzon rekursin e avokatit të Ervis Martinajt

25
0

Gjykata e Lartë rrëzoi rekursin e avokatit të Ervis Martinajt dhe familjes së tij, për heqjen e sekuestros së pronave me vlerë mbi 10 milionë euro. Lidhur me pasuritë që u bllokuan me kërkesë të SPAK nga GJKKO dhe Apeli i Posaçëm, togat e zeza vendosën të lënë në fuqi vendimin. Bëhet fjalë për prona, sipërfaqe trualli, llogari bankare, automjete dhe aksione kompanish të ndryshme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit