Home KRYESORE Gjykata Kusht...

Gjykata Kushtetuese vendos sot për të, reagon Presidenti Meta

478
0

Ndërkohë që këtë të hënë është parashikuar seanca e tretë në Gjykatën Kushtetuese, ku pritet vendimi për shkarkimin ose jo të kreut të shtetit, Ilir Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale, duke uruar një javë të mbarë për qytetarët dhe ndjekësit e tij.

Të dashur miq ju uroj një javë të mbarë!”, shkruan Meta krahas fotos.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit