Home Aktualitet Gjykata shtyn...

Gjykata shtyn seancën për Ervin Salianjin

29
0

Është shtyrë seanca në Gjykatën e Apelit seanca ndaj Ervin Salianjit, në lidhje me çështjen “Babale”.

Gjykata ka vendosur të shtyje seancën për në date 8 maj 2024 ora 10.00.

Arsye për një vendim të tillë është bërë mungesa e avokatit të Salianjit, i cili kërkoi shtyrje të seancës për arsye shëndetësore.

Salianji akuzohet për denoncimin publik ndaj qeverisë, për lidhjet e qeverisë me trafikante dhe me favorizimin që qeveria ju bënte trafikantëve të drogës duke i lehtësuar dhe bashkëpunuar në veprimtarinë e paligjshme!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit