Home ShowBiz Graciano lë g...

Graciano lë garën e Big Brother VIP, nuk takon asnjë nga banorët

2551
0

Graciano Tagani ka ndërprerë në mes rrugëtimin në Big Brother VIP Albania 3.

Balerini nuk arriti dot t’i shpëtonte nominimit mes Eglës, Romoes, Ilnisës, Meritonit dhe Rozës.

Rrugëtimi i tij ishte i shkurtët, por arriti të krijonte dinamika brenda shtëpisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit