Home ShowBiz Grida Duma nd...

Grida Duma ndryshon look (FOTO)

1051
0

Nënkryetarja e PD-së dhe deputetja Grida Duma, sot ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Ajo ka ndryshuar modelin e flokëve duke i prerë në stilin “bob”.

Është një model që në përgjithësi ju shkon të gjjthave, edhe Gridës i shkon ky look i ri më i qetë dhe i freskët. Kështu duket më shumë perëndimore. Vitet e fundit pati një tendencë në prerje “bob”.

Një ndryshim të tillë në fushatë e bëri edhe Monika Kryemadhi, e cila gjithashtu në sesionin parlamentar u kthye me flokët të prera shkurt fare.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit