Home POLITIKE Hapen aplikim...

Hapen aplikimet për menaxhimin e plazheve për vitin 2024

1
0

Kryeministri Edi Rama njofton se janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacionin e plazheve për vitin 2024.

Dhe me njoftimin se nga sot janë hapur aplikimet për menaxhimin e stacioneve të plazheve për vitin 2024, proces që i gjithi kryhet online përmes e-Albania, për të përgatitur që tani një tjetër sezon fantastik veror, ju uroj javë të mbarë“, shkruan Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit