Home Kosova Haradinaj ish...

Haradinaj ishte në kufi? Media serbe: Kishte kostum si “ninja” (VIDEO)

68
0

I njohur për tipin sportiv, ish-kryeministri Ramush Harandinaj publikoi dje një video nga bjeshkët e Shalës, duke treguar edhe kufirin me Serbinë. I veshur i gjithi me të zeza, me kapuç e syze. Media serbe “Alo!”, kanë nxjerrë sërish pamjet duke i shoqëruar me titullin: Armatoset Haradinaj, video tronditëse po përhapet në internet! Mediat serbe pretendojnë se Haradinaj ka qenë i armatosur pranë kufirit me Kosovën dhe përdor “kostum ninja”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit