Home ShowBiz Heidi dhe Rom...

Heidi dhe Romeo marrin vendimin e papritur, duan të largohen nga shtëpia

107
0

Një zhvillim i papritur ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Heidi Baci dhe Romeo Veshaj, kanë vendosur të lënë shtëpinë pas situatës së krijuar në suitë.

Teksa po hanin darkën, në gjendje të rënduar emocionale, Romeo i ka propozuar Heidit të lënë shtëpinë dhe ajo ka pranuar.

Më pas janë drejtuar për në dhomë të rrëfimit për të bërë kërkesën.

Heidi: “Do me dal”?

Romeo: “Vallaj po”.

ADVERTISING

Heidi: “Dalim”.

Romeo: “Shkojmë në dhomë të rrëfimit e zhdukemi”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit