Home ShowBiz Horoskopi më ...

Horoskopi më 3 dhjetor 2023; Cilat shenja do ta kenë punën pisk me dashurinë?!

430
0

Dashi – Marrëdhënia në çift do të jetë edhe më e ngrohtë gjatë kësaj dite. Në planin financiar duhet të vazhdoni të tregoheni vigjilentë dhe të mos kryeni investime të mëdha.

Demi – Për ata që janë në një lidhje, kjo e dielë do të jetë një ditë e zymtë. Mosmarrëveshjet në çift do të thellohen. Në planin financiar mos i lini pas dore problemet e vogla

Binjakët – Sot ju dhe partneri do të jeni si një ekip i fortë që mund te përballoni çdo lloj sfide. Në planin financiar situata do të jetë më e përshtatshme për të kryer edhe ndonjë investim më tepër se zakonisht.

Gaforrja – Do të jetë një ditë e vështirë, do të keni shumë debate me atë partnerin/en dhe nuk do të arrini t’i zgjidhni dot telashet. Në planin financiar çdo gjë do të shkojë më së miri. Do mund të kryeni edhe ndonjë shpenzim më tepër.

Luani – Të dashuruarit janë të gatshëm te bëjnë çfarëdo lloj sakrifice vetëm për t’ia kaluar sa më mirë me partneren. Financat do të kenë tronditje te mëdha, kështu që mendohuni mirë për çdo veprim që do të bëni.

Virgjëresha – Nuk do të kuptoheni shumë mirë me atë që keni në krah gjatë kësaj dite dhe herë pas here mund të debatoni. Situata financiare do të ketë përmirësime, megjithatë nuk duhen bërë menjëherë shpenzime marramendëse.

Peshorja – Do të jeni shume besnike ndaj partnerit tuaj dhe askush nuk do mund t’iu bëjë dot për vete. Në planin financiar mos bëni asnjë çmenduri sepse do të keni probleme serioze.

Akrepi – Do të keni shumë rivale në dashuri sot kështu që mbajeni pranë partnerin/en. Sa i përket aspektit financiar, mos bëni shpenzime të tepruara.

Shigjetari – Sot do të jeni më të dashur dhe më tolerantë me personin që keni në krah prandaj lidhja juaj do të marrë një drejtim pozitiv. Me financat duhet të tregoheni vigjilentë sepse situata mund të përkeqësohet.

Bricjapi – Komunikimi dhe toleranca në çift do të vazhdojë të jete pika juaj më e fortë. Në lidhje me financat, do të keni disa shpenzime.

Ujori – Dita e sotme do të jetë një nga më të bukurat e këtij viti. Do të kuptoheni më së miri me partnerin/en dhe do të shihni me optimizëm drejt së ardhmes. Në planin financiar duhet të tregoheni paksa më të matur me shpenzimet.

Peshqit – Sot do të flisni për gjithçka me partnerin/en tuaj dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël me të. Në planin financiar do të kryeni investimet e nevojshme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit