Home Aktualitet Humbet kontro...

Humbet kontrollin e motorit, aksidentohet rëndë një person në Korçë

64
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku një person ka mbetur i plagosur.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Dvoran, ku një person ka humbur kontrollin e motorit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë mësohet se ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë shëndetësore. Rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti janë ende të paqarta

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit