Home Magazine I veshur spor...

I veshur sportiv, Gjiknuri siç nuk e kemi parë asnjëherë. Shfaqet duke grushtuar thesin e boksit në palestër

5
0

Pas mbarimit të fushatës dhe zgjedhjeve, Damian Gjiknuri duket se tashmë ka gjetur pak kohë për t’ja përkushtuar vetes.

Drejtuesi politik i socialistëve në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri po i jep më shumë rëndësi pamjes fizike, ndërsa në një video të publikuar shfaqet në palestër duke bërë boks.

I veshur sportiv, Gjiknuri shihet duke grushtuar një thes boksi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit