Home Aktualitet I zhdukur pre...

I zhdukur prej 5 muajsh, FNSH dhe RENEA kontrolle në shtëpinë e Ervis Martinaj në Kurbin

434
0

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë ushtruar kontrolle në shtëpinë e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, i cili është i zhdukur që prej pesë muajsh dhe ende nuk dihet asgjë për fatin e tij.

Ende nuk bëhet e ditur se çfarë informacionesh ka policia, e cila ka zbarkuar sot në banesën e Martinajt.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit