Home KRYESORE Ilir Meta nga...

Ilir Meta nga Shkodra: E di se Altin Dumani do më arrestojë! Por pse nuk arreston Engjëll Agaçin dhe të tjerë?!

2820
0

Ilir Meta nga Shkodra e nxori atë që nuk e thoshte në Tiranë. Ai deklaroi se “Altin Dumani do të më arrestojë, por pse nuk arreston edhe Engëll Agaçin?!”.

Me tej Ilir Meta akuzoi kreun e SPAK se po bën lojë politike në favor të kryeministrit, porse pohoi se e dinte se Altin Dumani do firmosë fletë arrestin për atë si ish-president, ish-kryeministër dhe ish-kryeparlamentar e kryetar i PL.

Me sa duket do kemi arrestime të reja në javët në vazhdim.

Në fund Ilir Meta theksoi se PL do të bëjë koalicion vetëm e Partinë e Berishës për zgjedhjet e vitit 2025.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit