Home Aktualitet Ilir Meta ngj...

Ilir Meta ngjitet në majën e malit te “Sari Salltik” për të uruar tifozët e Skocisë, te Celtic

1892
0

Ilir Meta nuk lë majë mali pa ngjitur. Sot ai shkoi te maja e lartë në Krujë, te “Sari Salltik”.

Pasi u ngjit majë malit, postoi dhe videon e mëposhtëme, ku shkroi në facebook: “Nga vendi i shenjtë i “Sari Salltikut” uroj sot tifozët e mrekullueshëm të #CelticFC në mbarë botën për 57-vjetorin e fitores së Kupës së Europës!”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit