Home Aktualitet Ilir Meta nxj...

Ilir Meta nxjerr emrat e tre kandidatëve për kryetar bashkie: Gati për të sjellë ndryshimin

362
0

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se tre kandidatët për kryetar bashkie në Tiranë, Durrës dhe Elbasan janë figura të reja, që sipas tij janë gati për të sjellë ndryshimin.

Në Facebook, kreu i PL-së thekson Belind Këlliçi, Igli Cara dhe Luçiano Boçi janë qytetarë model dhe me përkushtim të jashtëzakonshëm për t’ju shërbyer qytetarëve.

“Qytetarët kërkojnë figura të reja? Ja ku janë, për tre bashkitë më të rëndësishme të vendit, Belind Këlliçi për Tiranën, Igli Cara për Durrësin dhe Luçiano Boçi për Elbasanin. Janë tre figura të reja, gati për të sjellë ndryshimin, qytetarë model me përkushtimin e jashtëzakonshëm për t’ju shërbyer qytetarëve”, shkruan Meta në Facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit