Home Aktualitet Ilir Meta për...

Ilir Meta për Lefter Maliqin: Dita e përurimit të tij si Kryebashkiaku i Kuçovës nuk është e largët

413
0

Ilir Meta shkruan sot në facebook: “Një bisedë frymëzuese me gratë dhe nënat e Kuçovës.

Programi i Partisë së Lirisë ka fuqizimin e tyre prioritet kyç. I falenderova për mbështetjen e jashtëzakonshme që dhanë për fitoren e grabitur të Lefter Maliqit si Kryebashkiak.

Dita e përurimit të tij si Kryebashkiaku i Kuçovës nuk është e largët”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit