Home KRYESORE Ilir Meta thu...

Ilir Meta thumbon prapë Monika Kryemadhin dhe poston foto me Ines Shehun

2077
0

Nuk ndalon inati dhe zemërimimi Ilir Metës ndaj bashkëshortes, Monika Kryemadhi.

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka vijuar edhe sot sulmet ndaj Monika Kryemadhit në tryezën e organizuar me ‘fuqizimin ekonomik të grave dhe vajzave’.

Gjatë fjalës së tij Ilir Meta tha se janë disa gra “skemaxhije”, “me taka të larta, e çanta të shtrenjta” por ka dhe gra “heroina” që nuk kërkojnë favore nga partia.

Ilir Meta e paska krejt dufin me Monika Kryemadhin!

Ndërkohë nga ana tjetër del foto me një grua të PL. Meta shkruan: “Një falenderim të përzemërt për Ines Shehun, Sekretaren për Fuqizimin e Gruas në Partinë e Lirisë për organizimin e shkëlqyer të Tryezës për Fuqizimin e Gruas.

Konventa e 27 Prillit do të gjëmojë nga zëri dhe idetë brilante të grave, vajzave dhe nënave tona të Partisë të Lirisë”- përfundon Meta.

Kryetari i PL duket u lumturuar që ka hequr qafe Kryemadhin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit